Podsumowanie projektu Deszcz to wiele kropel…

Facebooktwitterpinterestmail

Zapraszamy do wysłuchania wystąpienia pani Marii Weber i pani Joanny Lepczak-Michalskiej na którym omówione zostały główne działania i efekty realizacji projektu „Deszcz to wiele kropel – codzienne działania na rzecz ochrony bioróżnorodności i zapobiegania skutkom zmian klimatu”, który był realizowany przez Polski Klub Ekologiczny – Okręg Pomorski.

Ideą projektu była pomoc mieszkańcom w zrozumieniu w jaki sposób, codziennymi działaniami, możemy chronić bioróżnorodność, zapobiegać skutkom zmian klimatu oraz wykazanie wpływu codziennych zachowań na jakość życia i dobrostan środowiska a także przedstawienie i wypromowanie koncepcji Gospodarki Obiegu Zamkniętego jako wartościowej alternatywy gospodarki linearnej. Ze względu na grupę docelową projekt koncentrował się na tematyce podejmowania racjonalnych decyzji w życiu codziennym, w miejscu pracy i podczas rekreacji. Głównym celem projektu było wypromowanie mody na samoograniczanie konsumpcji.

 

 

Podczas spotkania w dzielnicy Kokoszki rozdaliśmy woreczki uszyte ze starych firanek w ramach projektu “Deszcz to wiele kropel…”, każdy inny i wyjątkowy. Te i inne momenty ze spotkania uwieczniliśmy na zdjęciach, zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

deszcz to wiele kropel deszcz to wiele kropel (10) deszcz to wiele kropel (9) deszcz to wiele kropel (8) deszcz to wiele kropel (7) deszcz to wiele kropel (2) deszcz to wiele kropel (3) deszcz to wiele kropel (4) deszcz to wiele kropel (5) deszcz to wiele kropel (6) 89858125_2261115384190879_5815223214401388544_n
<
>
Projekt „Deszcz to wiele kropel – codzienne działania na rzecz ochrony bioróżnorodności i zapobiegania skutkom zmian klimatu” jest realizowany przez Polski Klub Ekologiczny – Okręg Pomorski dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku
Facebooktwitterpinterestmail