Zaproszenie na spotkanie z Prasą na temat wyroku

Naczelnego Sądu Administracyjnego w sprawie szkody w środowisku

na terenie nieruchomości w Dolinie Radości w Oliwie

Facebooktwitterpinterestmail

Polski Klub Ekologiczny Okręg Pomorski zaprasza na spotkanie z Prasą na temat wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego w sprawie szkody w środowisku na terenie nieruchomości w Dolinie Radości w Oliwie.

Spotkanie odbędzie się w środę 13.11.2019. o godz. 11.00 w siedzibie Rady Dzielnicy Oliwa w Oliwie, przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 10.

Polski Klub Ekologiczny Okręg Pomorski przedstawi przebieg działań podejmowanych w sprawie naprawienia zniszczeń, jakie powstały na terenie lasu łęgowego wzdłuż Potoku Oliwskiego w Dolinie Radości.

PKE OP przekaże informację o treści wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie z dnia 5 listopada 2019 r. oraz o skutkach prawnych tego wyroku.

PKE OP prosi Państwa o przybycie, gdyż tylko z udziałem opinii publicznej możliwa jest dalsza ochrona cennych przyrodniczo obszarów, mających ważne znaczenie dla mieszkańców miasta.

Pobierz “2019.11.07-PKE-Dolina-Radosci-konferencja-prasowa.pdf” 2019.11.07-PKE-Dolina-Radosci-konferencja-prasowa.pdf – Pobrano 28 razy – 107 KB

 

Facebooktwitterpinterestmail

Dodaj komentarz